Rewolucja w ogrzewaniu!
Kocioł pulsacyjny

AUER

W 1892 roku doktor Carl AUER VON WELSBACH założył firmę wprowadzając innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia gazowego. Od tego czasu marka AUER nieustannie rozwija się i jest dzisiaj częścią Grupy MULLER.

 

Już od ponad 120 lat AUER jest w czołówce producentów prowadzących badania nad innowacyjnymi technologiami grzewczymi, oferując szeroką gamę rozwiązań w zakresie techniki grzewczej dedykowanych dla budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, instytucji oraz firm.

 

Dzięki systematycznemu rozwojowi oferty, AUER oferuje najnowocześniejsze urządzenia gazowe, elektryczne oraz wykorzystujące odnawialne źródła energii dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 

AUER jest wyspecjalizowany w produkcji urządzeń wysokiej jakości, łatwych w instalacji i obsłudze, oszczędnych a przez to przyjaznych środowisku.

 

AUER to niezależna firma, która poza produkcją projektuje, wdraża i rozwija swoje produkty we własnym ośrodku badawczym znajdującym się w Pikardii na północy Francji. Koncentracja wyjątkowej wiedzy i zaawansowanej technologii tworzy know-how marki AUER.

 

Produkty AUER znajdują nabywców poprzez szeroką sieć sprzedaży zarówno w Europie jak i poza jej granicami. 

  

Badania nad nowoczenymi technologiami są istotną częścią działalności firmy AUER. Wiedza i doświadczenie inżynierów znajduje praktyczne zastosowanie we własnym ośrodku badawczym. To tam nieustannie powstają nowe rozwiązania i doskonalone są dotychczasowe produkty.

 

Jednym ze sztandarowych produktów AUER jest gazowy kondensacyjny kocioł pulsacyjny PULSATOR.  Kocioł pulsacyjny to najbardziej zaawansowane osiągnięcie w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. Wykorzystuje on zasadę spalania gazu, opracowaną i stosowaną pierwotnie w silnikach lotniczych. Przeniesienie tej technologii do urządzenia grzewczego możliwe było dzięki 10-letniemu programowi badań firmy AUER. Opracowane rozwiązanie zostało zastrzeżone międzynarodowym patentem.

Oferta AUER to również innowacyjne pompy ciepła, wysokiej jakości kotły i systemy hydrauliczne.

 

PRZEJDŹ DO OFERTY

 

CIEPŁO-TECH – REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIA W OGRZEWANIU

CIEPŁO-TECH s.c. to wyłączny przedstawiciel marki AUER, APPLIMO oraz BRC MIROIR CHAUFFANT w Polsce. Od 2009 roku w naszej ofercie znajdują się piecyki na pelet marki KARMEK, STOVE ITALY i KALOR.
Strategia CIEPŁO-TECH zakłada niezmiennie promowanie i rozpowszechnianie najnowocześniejszych technologii grzewczych oraz rozwiązań ekologicznych w dziedzinie ogrzewania. Cele jakie towarzyszą nam od samego początku sprawiły, że dziś oferujemy urządzenia najwyższej jakości i technologii.