Rewolucja w ogrzewaniu!
Kocioł pulsacyjny

Auer Promocja! 2019

AUER CZYSTE POWIETRZE 2019

 Od 1-go lutego Kotły Pulsacyjne, kotły Lelia, super wydajne powietrzne pompy ciepła HRC oraz inne urządzenia marki Auer w promocji. W połączeniu z rządowym dofinansowaniem w ramach programu "Czyste powietrze", ceny na nasze sprzęty są naprawdę dobre. Poniżej regulamin i cenniki dotyczące promocji.

 

 Zadzwoń : 690 036 414 

Ponizej szczegółowy regulamin akcji, cennik oraz formularz wymiany.

PROMOCJA CZYSTE POWIETRZE - REGULAMIN

PROMOCJA CZYSTE POWIETRZE - CENNIK DETALICZNY

PROMOCJA CZYSTE POWIETRZE - FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

  


Posiadamy bogate doświadczenie, od ponad 20 lat zajmujemy się instalacją urządzeń grzewczych.
Nasza Firma od 5 lat zajmuje się instalacją ,oraz serwisem Kotłów Pulsacyjnych. 

Pulsator, czyli inaczej mówiąc kocioł pulsacyjny to, po pierwsze bardzo ciekawa alternatywa wśród gazowych kotłów kondensacyjnych.

Poza wszystkimi korzyściami, jakie daje odzysk energii ze spalin, kocioł pulsacyjny ma wiele zalet niespotykanych w kotłach kondensacyjnych z tradycyjnym palnikiem:

* Dzięki spalaniu pulsacyjnemu wyeliminowano ciągłą obecność płomienia. Jest to najistotniejsza cecha konstrukcji w porównaniu do tradycyjnych kotłów kondensacyjnych. W każdej sekundzie pracy kotła dochodzi do 115 mikrowybuchów (każdy mikrowybuch ma taką samą wydajność energetyczną). Moc grzewcza dostosowywana jest poprzez długość pracy kotła, tak więc z kotła o mocy 20 kW można teoretycznie uzyskać moc w zakresie od 1 do 20 kW. Nie ma tu ograniczeń wynikających z możliwości modulacyjnych palnika! Znika również ryzyko przewymiarowania kotła w instalacji grzewczej.

* Wymiennik ciepła i komora spalania kotła pulsacyjnego są całkowicie zanurzone w wodzie, dzięki czemu powstaje duża powierzchnia wymiany ciepła. Zapewnia to doskonałą sprawność urządzenia.

* Bogaty standard wyposażenia kotła obejmuje czujnik temperatury wewnętrznej z jej dodatkową korekcją oraz zewnętrzny czujnik pogodowy, system zapobiegający tworzeniu się bakterii Legionella, standardowe sterowanie dla trzech niezależnych obiegów grzewczych. Pulsator nadzoruje niezależnie każdy obieg, aby uzyskać jak największe oszczędności i komfort. Wydajność c.w.u. w zależności od modelu sięga do 29 l/min (z systemem Profusion).

* W wymienniku ciepła mieści się w jednym momencie około 2000 impulsów cieplnych. Przepływ spalin jest zakłócony, co sprawia, że na wewnętrznej powierzchni wymiennika nie osadza się warstwa ograniczająca wymianę ciepła. Zapewnia to stałą sprawność mimo upływu czasu i utrzymuje zużycie gazu na niezmiennie niskim poziomie.

* Kocioł pulsacyjny jest całkowicie odporny na zmienną jakość gazu w naszych instalacjach. Gorsza jakość gazu nie wpływa negatywnie na jego pracę.

* Wymiennik pulsatora nie wymaga czyszczenia. Zbędny jest również analizator spalin, ponieważ kocioł nie potrzebuje okresowej regulacji. Oznacza to, po pierwsze, znaczne skrócenie czasu serwisu, po drugie – obniżenie kosztów serwisowych w każdym sezonie grzewczym.

* Kocioł pozwala na znaczne ograniczenie kosztów instalacji poprzez zastosowanie bardzo taniego przewodu wydechowego z PCV-U. Nie ma tu potrzeby zastosowania bardzo drogich systemów rur koncentrycznych czy kwasoodpornych wkładów kominowych, co pozwala na znaczne oszczędności w momencie budowy domu.

* Bardzo prosta budowa kotła i doskonała jakość użytych materiałów (Inox 316L) zapewniają funkcjonowanie kotła przez dużo dłuższy okres niż w przypadku kotłów z palnikiem.

* Kocioł pulsacyjny to najbardziej ekologiczne urządzenie gazowe (dla kotła o mocy 20 kW emisja 10 mg NOx/kWh). Doskonale współpracuje z alternatywnymi źródłami ciepła i może być zasilany zarówno gazem ziemnym, jak i propanem.

Od 20 do 240 kW

Na rynku dostępny jest już kocioł pulsacyjny Pulsator 60 o mocy 60 kW. Jest to najmocniejszy kocioł w gamie. Dzięki wysokiej mocy jednostkowej możliwe jest osiągnięcie 240 kW w systemie kaskadowym (po zestawieniu czterech kotłów o mocy 60 kW).

Analizy przeprowadzone wśród klientów użytkujących kocioł pulsacyjny potwierdzają, że jest on jednym z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych na rynku. Potwierdzają to zwłaszcza porównania z najlepszymi kotłami kondensacyjnymi innych marek oraz automatycznymi kotłami węglowymi. Niższe rachunki za ogrzewanie i znacznie niższe koszty serwisowe kotła pulsacyjnego są niewątpliwie najważniejszym czynnikiem wpływającym na zadowolenie jego użytkowników.

 Kilka realizacji

 

 

Zobacz FILM